DORWIN o.s. - Plastová oknaNa Cihelnách 15, 551 01 Jaroměř, Tel./Fax: 491 815 133, web: www.okna.hradecko.com, e-mail: dorwin@seznam.cz
RESPONSIVE - TESTING

STÍNÍCÍ TECHNIKA  

 

Interiérové žaluzie PROFI LINE

Žaluzie PROFILINE nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil. Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových a Euro oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku, umístěném ve spodní části okna. Žaluzie svým vzhledem plně odpovídají modernímu pojetí okna. Díky kvalitním komponentům a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad jak vzhledový, tak funkční.

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termo-izolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují tím regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dnes samozřejmostí nových domů a moderních domácností. S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr barev a vzorků látek je dosti rozsáhlý, aby uspokojil jakékoliv přání. I pro pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost lze zcela jistě najít vyhovující řešení.

Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem, nebo dálkovým ovládaní. Vertikální žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech (čtverec, obdélník). Do šikmin jsou možné rovněž horizontální a vertikální oblouky včetně kombinací těchto tvarů. Vertikální žaluzie se dodávají na kvalitních hliníkových profilech V34, které se uchycují buď do stropu, nebo na stěnu za použití konzoly.

Textilní interiérové roletky

Textilní interiérové roletky díky svému estetickému vzhledu dotvářejí design interiéru. Vzhledem k pestré nabídce látek a typů lze dosáhnout takřka dokonalého sladění interiéru.

Jedná se o interiérové roletky s bočním řetízkovým mechanismem, kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka, na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Manipulace s roletkou se provádí pomocí tažného řetízku, podobně jako u žaluzií PROFILINE. Zastavení rolety v kterékoliv poloze zajišťuje aretační úchyt řetízku. Roletu nedoporučujeme ovládat tahem za spodní lištu plátna, dochází tak k častému poškození ovládacího mechanismu.

Systém PRESTIGE tato roleta se montuje přímo do okenního křídla, takže s ním lze manipulovat bez obav, že by došlo k poškození rolety.

  • nosné komponenty jsou vyrobeny z hliníku a plastu v sedmi barevných odstínech, čímž vzniká široká škála možností barevných kombinací
  • velký výběr látek - např. typ BLACK-OUT umožňuje 100% zatemnění místnosti
  • díky aretaci lze spodní okraj roletky nastavit v libovolné výši

 

Textilní interiérové roletky

DEN NOC

Interiérové roletky typu Den / Noc jsou oblíbenou novinkou v našem sortimentu. Díky široké škále barev a možnosti připevnění do stropu i do okna, je možné je dosadit do jakéhokoliv interiéru.

  • Pozice Den: Roletka chrání před slunečním světlem, láme sluneční paprsky a zároveň částečně ochraňuje před nežádoucími pohledy do místností.

  • Pozice Noc: Roletka je plně neprůhledná, zabraňuje průniku světla i pohledů.

  • Roletku lze i kompletně srolovat pokud je potřeba.

Ovládání roletky se provádí pomocí řetízku.

 

PŘECHOD  NA  :             

 

OKNA  SCHÜCO CT 70

OKNA SCHÜCO SI 82 

OKNA BRÜGMANN   

BAREVNÉ VARIANTY

PLASTOVÉ DVEŘE

 PŘÍSLUŠENSTVÍ

 ZIMNÍ ZAHRADA   

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies