DORWIN o.s. - Plastová oknaNa Cihelnách 15, 551 01 Jaroměř, Tel./Fax: 491 815 133, web: www.okna.hradecko.com, e-mail: dorwin@seznam.cz
RESPONSIVE - TESTING

 

 PROTIHMYZOVÉ SÍTĚ

 

Okenní pevné

Protihmyzová síť je nejúčinnější ochrana proti všem druhům hmyzu. Díky široké nabídce barev a typů lze vybrat ideální síť pro každé okno.

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé  barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení.

Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

Mezní rozměry :     max. doporučená plocha     2,5 m2

 

Dveřní  křídlové

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je stejná jako u okenní sítě. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí.

Mezní rozměry :   max. šířka :   120 cm         max. výška :  240 cm

 

Rolovací

Jedná se o síť proti hmyzu s pružinovým mechanismem, nebo v kombinaci s nekonečným řetízkem.

 

Perfect 160 - horizontální box, zajištění ve vodící liště, vhodná pro všechny typy oken.
 

 

Perfect 120 - vertikální box, stahování do boku, zajištění magnetem v boční liště. Vhodná pro balkónové i vchodové dveře.
 

 

Sítě proti hmyzu se instalují na i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru, podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

 

 

 

PŘECHOD  NA  :             

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies